Weidmuller DRI424024LD 7760056336 Relais
Kort beskrywing:
Weidmuller DRI424024LD 7760056336 is D-REEKS DRI, Relais, Aantal kontakte: 2, CO-kontak AgSnO, Gegradeerde beheerspanning: 24 V DC, Deurlopende stroom: 5 A, Platlemverbindings (2.5 mm x 0.5 mm), Toetsknop beskikbaar: Nee.
  • Produkbesonderhede
    Produk-etikette
    Weidmuller D-reeks relais:
    Universele industriële relais met hoë doeltreffendheid.
    D-REEKS relais is ontwikkel vir universele gebruik in industriële outomatiseringstoepassings waar hoë doeltreffendheid vereis word. Hulle het baie innoverende funksies en is beskikbaar in 'n besonder groot aantal variante en in 'n wye reeks ontwerpe vir die mees uiteenlopende toepassings. Danksy verskeie kontakmateriale (AgNi en AgSnO ens.) is D-REEKS produkte geskik vir lae, medium en hoë laste. Variante met spoelspannings van 5 V DC tot 380 V AC maak gebruik met elke denkbare beheerspanning moontlik. Die slim kontakserieverbinding en 'n ingeboude uitblaasmagneet verminder kontakerosie vir laste tot 220 V DC/10 A, wat die lewensduur verleng. Die opsionele status-LED plus toetsknoppie verseker gerieflike diensbedrywighede. D-REEKS relais is beskikbaar in DRI- en DRM-weergawes met óf voetstukke vir PUSH IN-tegnologie óf skroefverbinding en kan aangevul word met 'n wye reeks bykomstighede. Dit sluit in merkers en insteekbare beskermingskringe met LED's of vryloopdiodes.
    Beheerspannings van 12 tot 230 V
    Skakelstrome van 5 tot 30 A
    1 tot 4 omskakelkontakte
    Variante met ingeboude LED of toetsknoppie
    Pasgemaakte bykomstighede van kruisverbindings tot merker
    Algemene besteldata
    Weergawe D-REEKS DRI, Relais, Aantal kontakte: 2, CO-kontak AgSnO, Gegradeerde beheerspanning: 24 V DC, Deurlopende stroom: 5 A, Platlemverbindings (2.5 mm x 0.5 mm), Toetsknop beskikbaar: Nee
    Bestelnr. 7760056336
    Tipe DRI424024LD
    GTIN (EAN) 6944169739835
    Aantal 20 stuk(s).
    Afmetings en gewigte
    Diepte 28 mm
    Diepte (duim) 1.102 duim
    Hoogte 31 mm
    Hoogte (duim) 1.22 duim
    Breedte 13 mm